CO ZNAJDĘ W STREFIE MEMBERS ?
W środku znajdziesz 400 minut filmów porno, prezentowanych w formie streamingu, oraz kilka tysięcy zdjęć erotycznych z seksownymi azjatkami. Filmy kodowane są dla trzech konfiguracji 100Kbps (Modemy, ISDN), 200Kbps(DSL) i 500Kbps(DSL) tak aby były płynnie odtwarzane na różnych łączach internetowych.
KIEDY DODAWANE SĄ NOWE MATERIAŁY?
Serwis Azjatki.pl gwarantuje systematyczne aktualizacje. Dwa razy w miesiącu zamieszczamy nowe filmy z seksownymi i bardzo ciasnymi azjatkami, które uwielbiają się pieprzyć przed obiektywami naszych kamer.
CO JEST WYMAGANE?
Do przeglądania strefy members wymagana jest przeglądarka internetowa Internet Explorer, oraz Windows Media Player do odtwarzania filmów.
CZY PŁATNOŚCI SĄ ANONIMOWE?
Oczywiście! Wchodząc do działu members zachowasz pełną anonimowość. W przypadku płatności SMS'em na Twoim rachunku telefonicznym usługa będzie widniała jako premium sms. Natomiast jeżeli dokonasz płatności kartą - usługa będzie widoczna jako płatność internetowa.
JAK WEJŚĆ DO STREFY MEMBERS?
Wejście do strefy members jest płatne. Wszystkie możliwe formy zapłaty znajdziesz po prawej stronie.
CO WARTO WIEDZIEĆ?
Płatności na stronach Azjatki.pl obsługuje Cashbill.pl. Jeżeli będziesz miał problem użyj tego formularza. Kontakt z właścicielem strony zawsze pod adresem email.Forum erotyczne dla dorosłych. Kulturalne dyskusje na tematy dotyczące seksu, seksualności, antykoncepcji, dojrzewania, kamasutry i fantazji erotycznych. Chcesz zadać intymne pytania i dyskretnie uzyskać na nie odpowiedź? Odwiedź serwis internetowy Sex Poradnia i całkowicie bezpłatnie dołącz do społeczności, dla której nie istnieją tematy tabu.

Copyright (c) 2007 Azjatki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu jest zabronione. Płatności obsługuje Cashbill.pl